Darbai

UAB „Sostena“ – pranešimų spaudai, analitinių straipsnių ir interviu rengimas, darbas su komunikacijos projektais.

UAB „Septyni menai“ – mėnesinių žurnalų „Darbštuolė“ ir „Ruoškime kartu“ redagavimas, spaudos maketų peržiūra.

UAB „Kvalitetas“ – pranešimų spaudai rengimas.

UAB „Labochema“ – tekstų internetiniam tinklalapiui kūrimas, redagavimas ir vertimas.

UAB „Komunikacija ir konsultantai“ – pranešimų spaudai, analitinių straipsnių ir interviu rengimas, darbas su komunikacijos projektais.

„Re Formus“ – reklaminių tekstų rengimas spaudai.

„Inter Silo“ – reklaminių brošiūrų ir leidinių tekstų redagavimas, spaudos maketų peržiūra.

„Learn Key“ – renginių scenarijų redagavimas.

VšĮ „Nacionalinis mokymų centras“ – mokomojo pobūdžio knygų redagavimas, spaudos maketų peržiūra.

„Optikos pasaulis“UAB „Desmita“ ir „Teisės tarnai“ – pranešimų spaudai, interviu, straipsnių rengimas, viešųjų ryšių konsultacijos.

UAB „Ergolain“ – socialinių tinklų administravimo ir viešųjų ryšių konsultacijos.

UAB „Idamas“ – vadovavau skirtingiems interneto projektams ir specialistų komandoms, rūpinausi viešaisiais ryšiais ir reklama.

Gridonline.lt – rūpinausi bendradarbiavimo centro socialinių tinklų paskyromis, kūriau tekstus tinklaraščiui, dirbau su viešaisiais ryšiais.

Gala (lietuviškoji versija) – dirbau kalbos redaktore ir vertėja, formavau įžymybėmis ir glamūrinės visuomenės gyvenimu besidomintiems skaitytojams patrauklų žurnalo straipsnių, verstinių tekstų, interviu ir reklaminių kampanijų kalbos stilių.

Moters savaitė – dirbau kalbos redaktore, formavau jaunoms, vidutinio ir vyresniojo amžiaus skaitytojoms patrauklų žurnalo straipsnių, verstinių tekstų, interviu ir reklaminių kampanijų kalbos stilių.

Dingęs pasaulis – redagavau juodraštinio elektroninio ir galutinio maketo Gino Žiemio knygos apie baltų kosmologiją ir rekreacinius ritualus tekstų kalbą ir stilių.

Ekonomika.lt – vos startavus projektui dirbau kalbos redaktore, formavau ekonomika ir politika besidominčiam skaitytojui priimtiną laikraščio straipsnių, verstinių tekstų, interviu ir reklaminių kampanijų kalbos stilių.

Laikas.lt – dirbau redaktore ir žurnaliste, padėjau kurti portalo turinį, vykdyti įvairius reklamos projektus, administravau „Facebook“ paskyrą, organizavau vidinį tinklalapio darbą.

Lietuva pristato – dirbau žurnaliste ir redaktore, kūriau ir redagavau straipsnius ir interviu verslo, ekonomikos, kultūros ir politikos temomis, rengiau įvairius reklaminius tekstus.