Apie

Esu žurnalistė. Rašytoja. Redaktorė. Vertėja. Viešųjų ryšių specialistė. Įvairių projektų vadovė… Gyvenant nuolat lekiančiame ir sparčiai kintančiame amžiuje tiesiog privalai būti daugiafunkcinis žmogus.

Gimiau, augau, mokiausi ir brendau mažame Aukštaitijos miestelyje Molėtuose. Pamenu, kad visuomet turėjau daug įvairiausios veiklos – fotografavau, šokau, dainavau, vaidinau, rašiau, filmavausi vietinės televizijos laidoje ir net tapau mokyklos prezidente. Ir kaip tiek visko suspėjau? Turbūt labai norėjau :).

Daugiau nei penkiolika metų savo gyvenimą ir darbą sieju su sostine. Čia krimtau lituanistikos bakalauro mokslus ir taikomosios lingvistikos bei tarpkultūrinės komunikacijos magistro studijas. Čia ėmiausi įdomių darbų ir projektų, išbandžiau save įvairiose srityse – dirbau portalų redaktore, projektų vadove, žurnaliste, spaudos leidinių kalbos stiliste, vertėja, viešųjų ryšių specialiste ir t. t.  Viskas, ko imuosi, mane traukia ir domina taip labai, kad pasineriu stačia galva ir tiesiog privalau siekti geriausio rezultato.